Velkoobchod

Novinky

Nové meteostanice řady Precise

20.11.2022

meteostanice - Nové meteostanice řady Precise

Nové meteostanice GARNI technology řady Precise navazují na původní model GARNI 610 Precise. Stanice mají VA displej a liší se o ostatních meteostanic přesností měření teploty a relativní vlhkosti. Tyto stanice jsou osazeny špičkovými švýcarskými čidly SENSIRION, které zajišťují měření teploty s tolerancí +/-0,2°C oproti běžné toleranci +/-1°C a relativní vlhkosti +/-2% (běžná tolerance je +/-5%). Takovou přesnost mají průmyslové měřící přístroje. 
Na  projektu nových meteostanic jsme pracovali skoro dva roky a výsledkem jsou tři modely, z nichž dva jsou nejen v černé barvě, ale také v barvě bílé.

Model GARNI 612 Precise je přímým nástupcem původního modelu GARNI 610 Precise. Stanice sice zachovává původní tvar, ale má přepracovaný displej, který byl vyměněn za displej typu VA. Dalším modelem je GARNI 615 Precise. Ten je nabízen v barvě černé a bílé. VA displej navíc zobrazuje graf vývoje barometrického tlaku / teploty / relativní vlhkosti (z čidla na kanálu č.1) za uplynulých 72 hodin. Model GARNI 618 Precise vychází z modelu GARNI 615 Arcus, má ale větší VA displej a také zobrazuje graf.

Všechny modely mají paměti na maximální a minimální naměřené hodnoty teploty a rel. vlhkosti, možnost ztlumení jasu, nebo vypnutí displeje, zobrazení venkovního rosného bodu a teplotního indexu, budík s opakovaným buzením a čas je řízen rádiovým signálem DCF-77. Důležitou funkcí je možnost nastavení výchozí ikony předpovědi počasí.

Nové meteostanice spolupracují s bezdrátovým čidlem GARNI 063H, který je tentokrát opatřen displejem. Jde o vyjímečné meteostanice a to nejen svou přesností, ale také zpracováním.

Zpět na novinky