Velkoobchod

Novinky

Chytré čističky vzduchu GARNI technology řady OneCare

2.10.2022

meteostanice - Chytré čističky vzduchu GARNI technology řady OneCare

Chytré čističky vzduchu GARNI 15T OneCare a GARNI 45T OneCare jsou prvními výrobky nového sortimentu.

Ačkoliv se jedná o výrobky svou povahou v našem sortimentu zcela nové, jejich kvalita a spolehlivost je na pověstné úrovni značky GARNI technology. Během tří let jsme se oboru čištění vzduchu aktivně věnovali a mohli tak navrhnout produkty, které sami rádi užíváme ve svých domovech. 
Oba modely disponují Wi-Fi modulem, díky kterému je možné čističky vzduchu ovládat mobilním telefonem, nastavit automatizace, integrovat je do chytrých domácností prostřednictvím platformy Tuya IOT a propojit s hlasově ovládanými asistenty Google Home a Alexa. Použití mobilního telefonu pro ovládání není nutností, oba modely mají v základním balení dálkový ovladač a obě čističky lze rovněž ovládat pomocí dotykových tlačítek na ovládacím panelu. Samozřejmostí je vestavěné čidlo pro měření pevných částic PM2.5, čističky tak mohou pracovat zcela v automatickém režimu.

Jednotlivé modely se liší množstvím filtrovaného vzduchu za hodinu, jsou tedy vhodné do různě velkých místností, a také stupni filtrace. Zatímco model GARNI 15T OneCare disponuje 6-stupňovým filtračním systémem, model GARNI 45T OneCare 8-stupňovým filtračním systémem. Účinnost jsme nechali otestovat ve Státním zdravotním ústavu s náledujícími výsledky:

Čistička vzduchu model GARNI 15T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 100%.

Čistička vzduchu model GARNI 45T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 99,3%.


Zpět na novinky